KONTAKT

Anna Hamren

Tel: 070-995 90 01

kansli@sverigesdansorganisation.se

Öppettider:

Måndag: 11.00-12.00
Tisdag: 11.00-12.00
Onsdag: 11.00-12.00
Torsdag: 11.00-12.00
Fredag: 11.00-12.00

Faktureringsuppgifter:

Pappersfaktura:  Sveriges Dansorganisation Ideell Förening
                 Fack 6281
                 Box 3037
                                 831 03 Östersund

SDO:s STYRELSE.

Joachim Boëthius
Ordförande
Joachim@sverigesdansorganisation.se

Cecilia Meyer
Vice Ordförande
Cecilia@sverigesdansorganisation.se

Maud Söborg
Sektionen för Tävlande
Maud@sverigesdansorganisation.se


Maria Boström Fors

Sektionen för Tävling
Maria@sverigesdansorganisation.se

Erik Lucht
Sektionen för Medlemmar
Erik@sverigesdansorganisation.se

Danielle Kindahl
Sektionen för Information
Danielle@sverigesdansorganisation.se


Andreas Havenslätt

Sektionen för Utbildning
Andreas@sverigesdansorganisation.se